Luboš Třmínek - osobní stránky

Brzdový válec
Při koupi auta, jsem zjistil, že teče hlavní brzdový válec.
Tenkrát jsem ho vyměnil  sice za nový, ale o velikosti průměru jen 22mm. Původní válec 25,5mm jsem nechal zrenovovat a vrátil ho zpět do auta.
 
Brzdový válec je schován pod volantem.

Brzdový válec
 
Pohled na prostor válce. Ten vlevo je hlavní spojkový.

Brzdový válec
 
Výměna je jednoduchá. Vypustíme nádobku na brzdovou kapalinu, uvolníme brzdové trubičky, dva šrouby držící válec a válec vytáhneme.

Brzdový válec
 
Nový válec je na místě. Nakonec je potřeba vše řádně odvzdušnit. A to jak brzdy, tak spojku, protože vyrovnávací nádobka je společná.

Brzdový válec

25.8.2021 Pokračujeme stavbou modelu Tatra 603 DeAgostini 1/8 - Díl 13 Montáž krytů hlav válců a zapalovacích svíček na levou stranu motoru

Prodám setrvačník pro Parní stroj, Stirling, nebo Vakuum motor. Průměr setrvačníku 80mm, materiál litina. Setrvačník je obrobený a stačí jen vyvrtat díru na osu. Cena 300 Kč + poštovné, platba předem na účet. Obdržíte přesně to co vidíte na foto.

Setrvačník

Setrvačník
Prodám opracované díly na malou ohýbačku plechu. Je potřeba díly jen sestavit a nejlépe svařit. V sekci dílna si můžete prohlédnout stavbu. Cena 1500 Kč + poštovné.Obdržíte přesně to co vidíte na foto. Stavbu si můžete prohlédnout v sekci Dílna. 

Setrvačník

Setrvačník

Setrvačník